O Nas.

O Nas.

Witam serdecznie wszystkich...

…zarówno tych, z którymi już się znam, jak i tych, których bardzo miło będzie mi mam nadzieje poznać. Nazywam się Kamilla Łupinka – Ci którzy już mnie znają wiedzą ze z nauką jazdy mam do czynienia od 15 lat – pracowałam i szlifowałam swoją wiedzę i doświadczenie w Ośrodku Państwa Pawła i Danuty Brychczyńskich. To właśnie pracując z nimi – kilka lat temu wykiełkowało moje największe marzenie – własny Ośrodek Szkolenia Kierowców.

Jakiś czas temu przyszedł czas na realizacje tego marzenia i we wrześniu 2022r. otworzyłam swoją Szkołę, która można  śmiało powiedzieć jest kontynuacją Szkoły Państwa Brychczyńskich – którzy niestety z przyczyn osobistych postanowili wycofać się z branży.

Kochani reasumując  – nadal jesteśmy w tym samym miejscu gdzie znajdowała się szkoła Państwa Brychczyńskich – z ta samą niezawodną załogą świetnych, wykwalifikowanych i bardzo doświadczonych instruktorów, których wielu z Was już dobrze zna a wielu z Was mam nadzieje będzie miało okazje poznać . Dlatego zapraszam do nas wszystkich, którzy chcą zrobić prawo jazdy bądź poszerzyć swoje kwalifikacje – albo po prostu zrobić komuś naprawdę fajny prezent w postaci kursu na prawo jazdy.

Robimy na ten moment kat. B C CE D a niebawem startujemy także z kat. A. Ponad to szkolimy w zakresie wszystkich Kwalifikacji Zawodowych oraz Szkolenia Okresowego. Dla wszystkich klientów w naszych PAKIETACH mamy promocyjne ceny a dla  stałych klientów oferujemy dodatkowe rabaty bo dbamy o to, żeby każdy klient wyszedł od nas zadowolony.  Szkolimy w przyjaznej, miłej i przede wszystkim pozytywnej atmosferze bo dobrze wyszkolony i zadowolony Kursant to duma dla nas wszystkich – dla naszego Ośrodka .

Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego bądź osobiście w siedzibie naszej Firmy. Mam nadzieje ze niebawem się widzimy.

Pojazdy

Plac manewrowy

Nasz Plac Manewrowy znajduje się w ścisłej strefie egzaminacyjnej – przy ul. Gazowej 3 – położony zaledwie 5 minut drogi od Siedziby Firmy – ul. Klimasa 4 – co dla naszych Kursantów jest ogromnym atutem – nie tracimy cennego czasu szkolenia Kursanta na przemieszczanie się do strefy egzaminacyjnej lub dojazd na plac.

O Nas.

Nasza kadra

Profesjonalni instruktorzy

Wysoko wykwalifikowani instruktorzy z odpowiednimi certyfikatami i umiejętnościami, którzy potrafią przekazywać wiedzę z cierpliwością.

Indywidualne podejście

Dostosowanie zajęć do umiejętności i potrzeb każdego ucznia, umożliwiając rozwijanie się w komfortowym tempie.

Nowoczesna flota pojazdów

Aktualne, dobrze utrzymane samochody z najnowszymi systemami bezpieczeństwa, co pomaga w nauce zgodnie z aktualnymi standardami.